Férfiak és nők análszeretete!

itt vagy: Eropolis > Biszex negyed > Forum

Ha elfelejtetted a jelszavad...
Ha még nem vagy tag...

Férfiak és nők análszeretete!
Csak azokkal az emberekkel szeretnék itt beszélgetni, azok véleményére vagyok kiváncsi, akik már dugtak valakit análisan, vagy még nem. Azokkal, akiket dugtak már meg így, vagy még nem. Azokkal, akiket érdekel, vagy nem a téma!
Hozzászólnál? Gyere és regisztrálj!
anallove01#162008-02-10 12:41:38
Válasz a(z) 15-es üzenetre:Persze. Csak abban bíztam, hogy ennél több ember szeretné ugyanezt!
free#152008-02-10 10:37:13
szia. tehát akkor mindenkivel szeretnél beszélni, mert valamelyik kateg.be tartik mindenki.
anallove01#142008-01-26 13:47:44
Válasz a(z) 13-es üzenetre:
Ezekszerint azzal semmi gondod, ha egy nő fenekét kell kényeztetni, szereted, ha egy nő a tieddel játszik, megdug, de a férfiak nem vonzanak.
Ez nem baj!
Nagyon klassz dolog, ha igazi van a fenekemben, de én sem mindenáron és mindenkivel csinálnám újra. Már régen nem voltam férfivel, a nejem től megkapok mindent. 
Az utolsó próbálkozásom azért fulladt kudarcba, mert a srácon is női fehérnemű volt, de szőrös volt, amit utálok. Így nekem sem kell fiú!
Ha meztelen lett volna, biztos lefekszem Vele, kívántam a farkát, franciáztam is neki, de a dugás így nem jött össze!
Biztos olvastad a blogomban ezt a történetet is.
Jó úgy kielégülni, hogy egy méretes van az emberben, lehet igazi, de nagyon klassz, ha a páromtól kapom meg valamelyik játékunkat!
zolli66#132008-01-26 13:17:26
OK!
Írok saját élményről:
szeretek popsit kényeztetni nyelvemmel is, és azt is szeretem ha az enyémet kényeztetik.

Műfasz már soxor volt bennem, felcsatolható is,  de igazira nem vágyom nagyon.
Néha eszembe jut, de amikor testközelben találkozok meztelen férfiakkal(melohelyi zuhanyzóban) elmegy az a pici kedvem is az igazi faroktól.
anallove01#122008-01-24 17:59:15
Válasz a(z) 9-es üzenetre:
zolli66!
Ez egy fórum!
Itt arra vagyok kiváncsi, ki, hogyan vélekedik a témáról. Nem arra, hogy mire vagy kiváncsi "egerbi" szexuális kapcsolataiból. Ezt levélben intézd, ne itt, ha megkérhetlek!
anallove01#112008-01-24 17:01:16
A(z) #11 hozzászólást a hozzászóló vonta vissza.
zolli66#102008-01-24 10:51:58
A(z) #10 hozzászólást egy arra jogosult személy letiltotta.
zolli66#92008-01-24 10:50:47
A(z) #9 hozzászólást a hozzászóló vonta vissza.
anallove01#82008-01-23 13:55:35
Válasz a(z) 7-es üzenetre:Szia egerbi!
Örülök, hogy a párod így áll a dologhoz. Nehéz még a mai világban elfogadtatni magunkat, pláne a nejünknél, vagy családunk tagjai között! Ez még nálunk nem működik úgy, mint más fejlettebb társadalmakban. Becsüld meg a párod, ne eröltesd a hármas szexet, mert kb úgy járhatsz, mint én. Próbáltuk, kívánom, de a nejemnek lelki problémát okoz a dolog.
egerbi#72008-01-23 07:59:40
Válasz a(z) 6-es üzenetre:Elfogadott ilyennek, és már most semmi különöset nem talál benne. Élvezzük mindketten az anális szeretkezés örömeit. Szivesen veszi mikor elmesélek neki egy egy jolsikerült együtlétet,amikor férfival voltam együtt.Mostanában próbálom rábeszélni a hármas felállásra, olyan verzióban ahol mégegy férfi van és mindkettőnket kényeztet, de eddig még nem sikerült, de bízom benne előbb utóbb eljön a vágy eziránt benne is és akkor mindkettőnknek jó lesz.
anallove02#62008-01-21 19:16:16
Válasz a(z) 5-es üzenetre:Szia Egerbi. Érdekelne mitt szólt a feleséged mikor kiderült, BI vagy?
egerbi#52008-01-20 23:22:32
Sziasztok! örülök ennek a témának. Mi a párommal nagyon tudjuk élvezni mindketten. Először én beszéltem rá, hogy próbáljuk meg milyen az ha análisan csináljuk. Mit ne mondjak, először kellemetlen volt mindkettőnknek, de legközelebb ő kért meg rá, hogy ovatosan hatoljak be oda, mert volt benne valami jó, és szeretné újra érezni. Megtettem és élvezte, de még nem annyira hogy orgazmust is okozzon. De minden egyes alkalommal jobb és jobb lett, mára már ott tartunk, hogy orgazmust okoz, tehát nagyon tudja élvezni, mint ahogy én is, mert mikor már neki nagyon tetszett és megkedvelte, akkor bennem is felkeltette az érdeklődést hogy milyen lehet ha nekem is behatolna valaki.Ezért vettünk egy felcsatolható péniszt és kipróbáltuk, én már elsőre élveztem, mert már előtte is izgatott az ujjával , és így nem ért felkészületlenül. Aztán nem értem be ennyivel és ki akartam próbálni igazi férfival és így lettem én biszex. Szerintem mindenki próbálja ki, mindenféle formája jó az anális szexnek is.
anallove02#42008-01-17 13:09:08
Sziasztok
. Nekem is voltak próbálkozásaim a múltba, de mindig fájt és zavart a hátsó fertályom felé történő közeledés. A jelenlegi és remélem egyben az utolsó páromtól tanultam meg és éltem át az anál szex gyönyörét. Leírnám az én tapasztalataimat is. Nekem nagyon nem jön be a beöntés! És nem is indíthatok minden estét úgy hogy arra készülök, anál lesz. /Nem úgy mint a Párom.:-D/ Ezt nálam a helyzet adja Ha a Párom próbálkozik és tudom hogy este voltam wc-n és én is kívánom, akkor nem érdekel a következménye. Akkor csak az érzés és az öröm érdekel amit mindketten átélünk. Természetesen minden mosakodásnál szappanos ujjal kimosom magamat, addig ameddig be tudok nyúlni, anélkül hogy az kényelmetlen lenne. Ha nem érzem hogy "tiszta" vagyok, vagy nem kívánom, akkor természetesen nemet mondok. Amit még tudnék javasolni az a sok síkosító! Nagyon meg könyiti a behatolást. A gumit is ajánlom, mert azt csak le kell kapni utána és már lehet is folytatni a szeretkezést máshogy.  Ucso megjegyzésként: Szerintem az anál szex nagyon partner függő! Ha rossz a partner akkor adhatsz Te magadnak, akármilyen beöntést, akkor sem lesz jó!
anallove01#32008-01-16 15:08:23
Válasz a(z) 2-es üzenetre:
Szia lukrecia!
Örülök, hogy elsőként megtaláltad ezt a fórumot.
Valóban sokat jelent, ha a dologra felkészült az ember. A szexben ez is egy olyan hely, ahol legalább, vagy méginkább tisztának kell lenni. Ez zavarhatott, mert valóban kellemetlen élmény mindkettő fél részére, ha "összekenve" veszi ki a partner! Ez a beöntéssel elkerülhető, ami eleinte lehet egy kicsit kellemetlen, de hozzálehet szokni, mint a fogmosáshoz. Nálam ez minden egyes esti tisztálkodásomhoz hozzátartozik, sokszor nappal is, ha a nejemmel készülünk egy együttlétre. Speciális zuhanyfejjel ez egyszerű! A fontos, hogy ne sok víz kerüljön egyszerre a vastagbélbe, illetve fokozatosan növeld a mennyiséget, egy kicsit visszatartva. Nálam ez annyira bevált, hogy teljesen tisztán veszi ki belőlem a játékait. Rendszeres anális együttlkétekkel eljuthatsz arra a szintre, hogy valódi orgazmus érhető el úgy is.Sőt, nejem szerint még nagyobb élmény így kielégülni.
Miután én mi gyakoroljuk ezt a formát a szexben, igazolhatom, hogy anélkül képes egy férfi is elélvezni, hogy hozzáérjen a péniszéhez valaki. Erről a blogomban is írok néhány esetet, ha érdekel olvasd el a honlapomon.
!link:http://wwwcdanalsex.lapunk.hu
lukrecia#22008-01-16 00:27:44
Szia anallove!
Nekem eddig nem sok anál élményem volt,de élvezni még egyszer sem sikerült!Olyan volt hogy nem fájt-és ez már nagy dolog-de olyan hogy élveztem volna,max.azt amikor befejezték!  :-/ 
Valószínüleg azért is mert minnt egy ismerősöm elmondta-aki sztem nagy szakértője ennek a szex formának-nem voltam előkészülve rá,magyarul nem adtam beöntést előtte magamnak,nem voltam kitisztulva,ezért féltem hogy a partnerem összekenem-ezért nem is mertem igazán vállalni és élvezni...
Pedig nagyon kíváncsi lennék rá hogy vajon tényleg olyan hatalmas orgazmust okoz-e minnt amilyenről beszélnek?  :-/ 
Érdekes,hogy a hagyományos hüvelyi szexet pedig hátulról élvezem a leginkább,szóval a poziturával nincs gond...
anallove01#12007-12-31 19:21:03
!kep:http://www.eropolis.hu/imgs/USERGALL/FORUMIMG/29919.jpg
Hát szevasztok, a bevezetőm egyértelmű gondolom, így sok hozzáfűznivalóm nincs is! Magyarra fordítva: "mindenkivel beszélgethetünk itt"

[1-16]



Ajánlott szobák
#bdsm_szoba3120BDSM - extrém szexualitás

#bepo2000100Különösen perverz
Ajánlott szobák
#biszex_szoba99130Biszexuális vagy, be kell lépned!

#toecskoelj100jófej és dug6ó alkalmi vagyok

#fredi50100Sopron - Győr-Szombathely kke.
Ajánlott szobák
#maszti_szoba910Eropolis hivatalos maszti szobája

#centrum_szoba510Belvárosi szexmentes csevegő

#szeretot-100Többes kalandok kamionban
Ajánlott szobák
#homo_szoba5660Meleg férfiak egymás között

#zso06100wc-d lennék Dunántúli bi/meleg pervi ffiak
Ajánlott szobák
#hetero_szoba4430Heteroszexuális vadászterület, meleg és biszex mentes övezet.
Ajánlott szobák
#leszbi_szoba100Csak csajok, leszbikus kapcsolatok
Ajánlott szobák
#profi_csajok510Türelmi zónás csajok várnak

#profi_pasik300Türelmi zónás pasik várnak
Ajánlott szobák
#transz_szoba2220Transzszexuális csevegő








A felhasználói élmény biztosításához Eropolis cookie-kat használ. Tudj meg többet.     Rendben, elfogadom.