nyiltan a titkos vágyaitokról
szeretném ha itt mindenki le írná mi is az amit igazán keres ezzel segítve a keresést  
A témához nem szólhatsz hozzá

Hozzászóláshoz előbb be kell lépned. Ha nem vagy még tag, előbb költözz be!

Hozzászólások

1
mateo87#16
Nagyon szeretném kipróbálni hogy milyen lehet egy perverz úrnő szolgája lenni és minen perverz vágyát kielégíteni!
előzmény
Válasz a(z) 12-es üzenetre:
Talán örökre vágy marad... annak is megvan a varázsa.
előzmény
Válasz a(z) 12-es üzenetre: Szerintem vágj csak bele nyugodtan ha megtalálod a megfelelő férfit vagyis férfiakat! Csodálatos élményben lesz részed! :-D Négy kéz...két száj....hmm...hogy másról ne is beszéljek. :-P :-D
elster#13
előzmény
Válasz a(z) 12-es üzenetre: próbáld úgy, hogy csak 2-en szexeltek és egy pasi csak nézi, s ha izgat nagyon, akkor majd úgyis kiderül, hogy akarod-e
babyke986#12
Nekem 2 pasival lenni egyszerre..sosem próbáltam még és önző módon ezt csak a saját kényeztetésemre szeretném..De ez csak vágy marad egyenlőre mert még nem elég erős az elhatározásom
Jó lenne,csak ha őszintén!!!mindenkinek jobb lenne...jó lenne ha mindenki vállalná önmagát és magára ismerne, az ígéret szép szó, ha betartják úgy jó!!!
spriccaszajba#10
Sziasztok!
Milyen titok az amit elárultok??:) Akkor már nem lesz titok!
panka#9
Keresek 1 olyan partnert, aki megvalósítaná velem az álmaimat :-P , de az övéit is szívesen teljesítem  :-*
bulizzunkma#8
előzmény
Válasz a(z) 7-es üzenetre:

Hm....sok van...és sokat meg is valósítottam:):P Szeretem a csoportos szexet, az izgalmas, "veszélyes" szituációkat...Persze minden partnerfüggő. A pertner hozza ki az emberből a vágyakat...:)
vandalka27#7
előzmény
Válasz a(z) 6-es üzenetre: s neked.. mik a titkos vágyaid?:P:D
bulizzunkma#6
előzmény
Válasz a(z) 5-es üzenetre:

Jajj doktornő! Fáj mindenem...megvizsgálna?:D:P
vandalka27#5
előzmény
Válasz a(z) 4-es üzenetre: szerepjáték remek doktor néni vagyok:D  és a fenekelés.. :-)
bulizzunkma#4
előzmény
Válasz a(z) 3-es üzenetre:

Ebből van, ami már teljesült? :-)
vandalka27#3
Hm.. ezt így megfogalmazni.. előbb látnom kellene a vágyam tárgyát ami inspirál(na) persze van pár ami lehet.. hogy csak vágyálom marad. mert nem biztos.. hogy meg is valósítanám..Nos lássuk ezeket a vágyakat..  2-3 férfival huncutkodni.. aztán egy enyhén biszex nővel játszani.. kikötözés.. fenekelés.. szerepjátékok.. 1 férfival és egy nővel (nem pár..) mind a hárman ismeretlenek legyünk egymás számára.. :P:D stb stb..
orallady30#2
Naná...
vagyak41#1
igen

1
Beköltöznél Eropolisba?
Elfelejtetted a jelszavad?
Információ
A felhasználói élmény biztosításához Eropolis cookie-kat használ. Tudj meg többet.     Rendben, elfogadom.