vágyakról...
Ismerkedjünk.. kinek mi az álma/vágya.. mi az ami teljesült s mi az ami még nem...
Adj ízelítőt önmagadból.. mit szeretnél mire vágysz.. :P:D bátran és őszintén.. talán valaki pont az egyik vágyad miatt figyel fel rád:-)
A témához nem szólhatsz hozzá

Hozzászóláshoz előbb be kell lépned. Ha nem vagy még tag, előbb költözz be!

Hozzászólások

123456789101112131415
valtozatosan#748
előzmény
Válasz a(z) 746-es üzenetre:
Az édes kínban írtam a másik "helyre" is..
valtozatosan#747
előzmény
Mikor az ember befejezi a munkát, ránéz a telcsire, bűvöli és várja a bűvös szót. Arra gondol mi lenne, ha az a sok gondolat valósággá válna, egy délután vagy este. Türelmes és türelmetlen egyszerre.  :-P   :-D
vandalka27#746
előzmény
Válasz a(z) 743-es üzenetre: Még jó.. hogy mind a ketten dolgozunk.. így édes a kín :-D
vandalka27#745
előzmény
Válasz a(z) 742-es üzenetre:Mondjuk nálunk nem titkos.. csak neki más vágyai vannak mint nekem.. remélem én sem bánom meg.. elég rendesen gabalyodok.. a vágyaim a férfiak és a... khm :-D nem is részletezném..
valtozatosan#744
Az előbb lemaradt a végéről :-D
!link:http://www.youtube.com/watch%3Fv%3DF2LvQhLlUSk%26feature%3Drelated&usg=ALkJrhg3Co0dWH4yqJH-3zIaOhUgA-nJQQ
valtozatosan#743
Sokszor üres szavak alá rejtjük azt a rettenetes izgatottságot, mely egymáshoz kerget. Dadogva titkoljuk, hogy őrülten, akarjuk egymást. Megjött az a pillanat, amelyben kíváncsiak lettünk egymás ízére, és meg akartuk kóstolni egymást. A szerelmi emberevés ünnepi pillanata, amikor egymásnak esik az éhes férfi meg az éhes asszony, és kézzel, szemmel, szájjal, minden érzékével iparkodik mennél többet falni a másikból, hogy a ruhán, húson és csonton keresztül eljusson a mindentől megfosztott, mezítelen lélekig...
rob3#742
előzmény
Válasz a(z) 734-es üzenetre:Tudod a vágy az nagyon erős tud lenni. És lehet, hogy vele át tudod álni a titkos vágyaidat is amit esetleg a pároddal nem már ha van de ezt nem tudom. Én is ebben a cipőben járok és rászántam magam,hogy kipróbáljam atitkos vágyaimat pedig elég bizarok de nem bántam meg. Sőt!
valtozatosan#741
előzmény
Válasz a(z) 740-es üzenetre: Az elején arra ami a nyakamon tornyosul, a másik lehet a lábfej.....hmmm ki tudja :-D :-P
vandalka27#740
előzmény
Válasz a(z) 739-es üzenetre: édesem .. melyik fejre gondoltál.. s melyik a kicsi agyacskád:D Juj de gonosz vagyok ma(is) :-D  :-O  :-P  :-*
valtozatosan#739
előzmény
Válasz a(z) 738-es üzenetre: Két agyunk? hahahaha
Ami a fejünkbe van, szabja meg mit gondoljon a másik. 
Persze a "kis" agy is befolyásol :D:D:D:D
vandalka27#738
előzmény
Válasz a(z) 736-es üzenetre:Ahol van vágy ott ritkán van értelem..hiába van két agyatok .. kevés a vér ahhoz.. hogy egyszerre működtesse mind a kettőt:D
vandalka27#737
előzmény
Válasz a(z) 735-es üzenetre: Nem.. nem illúzió.. meg van a vágy.. partnert is kiszemeltem.. a kérdés már csak az... hogyan :-D  :-P  :-* Félek.. hogy a tűzzel játszok :-D
valtozatosan#736
előzmény
Válasz a(z) 734-es üzenetre: Irtam egy választ ma reggel egy Nőnek, aki nagyon memozgatta a fantáziám, de van amit félreértett :-) Miért gondolják a Nők, ha valami picit is beindul, a pasik azonnal elvesztik az értékítéletüket? .... :-*   :-O   :-D
bulizzunkma#735
előzmény
Válasz a(z) 734-es üzenetre:
Illúzió. Nem az az ember hiányzik, hanem az érzés...veszélyes terület.
vandalka27#734
Azon merengtem, hogyan hiányozhat valaki akit még soha nem is láttam, akit még soha nem is érintettem, akiről már sok mindent tudok, de mégis (még) oly keveset...
angelmann#733
sziasztok! nekem lenne több is,,általában nem szeressék a csajok. :-) egy részét,legalábbis :-)
valtozatosan#732
Isteni lett volna ma arra ébredni, hogy a kedvesem a takaró alatt gyengéden "fuvolázik" Hmmm  :-/
g24#731
előzmény
Válasz a(z) 730-es üzenetre:  :-D 
Akkor lenne teljes,ha megismétlődne a péntek estém...
 :-P   :-P   :-P
vandalka27#730
előzmény
Válasz a(z) 729-es üzenetre: elég egyértelmű:D
g24#729
!kep:http://www.eropolis.hu/imgs/USERGALL/FORUMIMG/97002.jpg
Írjak mellé valamit,vagy elég ennyi?:D  :-P   :-P   ;-)
valtozatosan#728
előzmény
Válasz a(z) 726-es üzenetre:http://www.youtube.com/watch?v=Mxff6UnloPw&feature=related
vandalka27#727
!link:http://www.youtube.com/watch?v=3jBk6atvj44
vandalka27#726
előzmény
Válasz a(z) 725-es üzenetre: :-*  :-P
valtozatosan#725
Mikor egész nap arra vágysz, hogy hallhasd a csilingelő hangot a telefonban, mint sok kis csengettyű zenéjét, azt hiszed álmodtad az elmúlt napokat. Vágyod, hogy ne ébredj fel soha, vagy ha felébredsz Őt lásd a párnádon fekve, csillogó fekete haja kócosan fedi el arcát, csenben hallod a szuszogását. Nézed, csak nézed és minden erőd össze kell szedned, hogy csókoddal ne zavard az édes álmot. Vágyod, hogy a két érzelmektől homályos csillogó barna szempár a szemedbe nézzen, kutasson és üzenje, jó volt veled, ne menj el, bújj hozzám és ölelj. Előveszel egy szál rózsát, melyen a friss pára kis cseppecskéi megcsillanak és kedvesen végigsimítod a vállát vele, csókot lehelsz rá. Jó reggelt kedves!
vandalka27#724
:-*  :-O  Mikor már annyira hiányzik az érintése.. a jelenléte.. vagy csak... hogy halljam egy lélegzetét.. ahogy a fülembe suttog... amit és ahogy ír, remegek az érzéstől egész testemben... kiírnám magamból..de nem jönnek a szavak.. minden mondat olyan kevés :-P  nem elég jó.. s nem találom már a módját..
hogy valahogy kiadjam magamból ezt a "feszültséget"... nincs más mód pedig csak.. egy érintés..egy pillantás... és *édes lesz a kín*...
valtozatosan#723
Csak egy pill kell a Nőből, hisz nála a pill több mint 24 óra. :):) Imádom ahogy játszik, könnyed, huncut, de fojton észnél van! Jól esne egy séta vele a félhomályban, nem számít hogy hideg van, hisz tőle forró lesz a levegő. Sétálni csak csendben szótlanul, átölelve élvezni ahogy a lelkünk beszélget egymással. Megállni egy vén fa mellett és nekiszorítva, édes csókot rabolni forró ajkairól, mej nem enged a rabságból. Érezni ahogy combját a derekamra fonja és ágyékát érintve tudni, hogy bugyija nedves, magába akar   érezni, ott ahol a vén fa lombaja suttogják, öleld, szeresd......................................
g24#722
előzmény
Válasz a(z) 720-es üzenetre: :-D :D
Amúgy én mindig lefekvés elött megszoktam inni 2 liter vizet,meg beveszek egy panadolt,és semmi bajom nem szokott lenni,ha este ittam....Ezt a tippet a Zwack hivatalos mixere ajánlotta,és bevált.
Ha kell,akkor elmehetek valamikor megmutatni,hogy kell csinálni. :-) Esetleg még olyat is tudnék,ami nem okoz fejfájást... :-P :P :-P
vandalka27#721
juj.. upsz:  Keresem  AZT a férfit... aki talán itt
van most is, de még vhogy nem tudta újra "aktivizálni" magát. Csak a fantáziája kerítette hatalmába újra, mint mindig, ha nem tudja elfogadni, hogy talán jó dolgok is történhetnek a valóságban, nem csak mindig rosszak. :-O  :-D  :-*
vandalka27#720
előzmény
Válasz a(z) 718-es üzenetre:ez aztán a vigasztalás:D
vandalka27#719
vágy.. ami hozzád húz és..  :-O  :-* Élvezem .. hogy  az elmében  hatoltál. //remélem  majd  élőben máshova  is :PP// Imádom ahogy egymással játszunk..s  azt is  hogy   mint  a borostyán  lassan  kuszik  a  testemben  az érzés  amit  irántad érzek..  s  ez  annyira  jólesik... ha  rád  gondolok..  akár  mosogatás  közben..:D  -   finom  mosoly  ül  az  ajkamra..  a   fellegekben  járok.. s   jó  felfedezni téged..
g24#718
előzmény
Válasz a(z) 717-es üzenetre:Hidd el,hogy holnapra teljesülni fog :-D
vandalka27#717
Ma reggeli vágyam csak annyi.. hogy múljon el ez az iszonyú fejfájás..  :-P ígérem többet nem koktélozok...  :-(
mcqrlack#716
előzmény
!kep:http://www.eropolis.hu/imgs/USERGALL/5/USRf_54adabc/0082ee.jpg
Válasz a(z) 661-es üzenetre: Szia! :-)
Érdeklődve várom a fejleményeket... ;-) Meg prsze az is érdekelne, vajonb kik keltik fel a Te érdeklődésedet... milyen típusú pasik?
A vágy egy furcsa dolog, sok minden kiválthatja, nem feltételnül előre megfogalmazható.
hamlet#715
On: fura de momentán megvan minden. 
Maradjunk abban hogy egy jobb világra.
g24#714
Mivel itt leírhatom a vágyaim,ezért most leírom mire is vágyom most. :-P
Arra,hogy az ágyra lökök egy lányt és szétfeszítem a lábát...Letépem róla a bugyit,és a homlokom odateszem a nedves puncijához majd elkezdek a hasa felé menni úgy,hogy érzi,ahogy az orrom beér a puncijába,majd a nyelvem... végignyalom a csiklóját...aztán követi a képzeletbeli egyenest,amit a nyaka és a puncija közt húzok gondolatban...rögtön érezni kezdi,ahogy az állam nedvesíti a lüktető forró puncijával,de nem hagyom abba,mert végig kell vinnem a tervem...Azt a tervet,hogy végignyalnom a hasát egész a nyakáig...miközben az ádámcsutkám mozgásával ingerlem   finoman,ahogy épp nyelek egyet,az akkor már nedvességtől csillogó punciját... :-P majd az egész testem simul a rózsaszín kis szirmocskájához.. :-P amikor a nyakához érek már érzi azt ,amire fél percig várt...miközben a fülébe lehellek óvatosan halk meleg levegőt,majd mély levegőt veszek és a tüdőm egész tartalmát a fülébe zúdítva érzékien belenyögök miközben  végig is nyalom a fülcimpájától az egész fülét....Ezzel egy időben a csípőm is a puncijához ért,amit azzal is jelzek,hogy becsúsztatom a kőkemény fakam a puncijába,ami könnyedén be is csúszik,mert,ha egy nőnek csak a válla,és a popója ér az ágyhoz,ahogy homorít,úgy könnyen lehet betenni tövig... :-P :P Ettöl felnyögve kéri,hogy basszam meg keményen...És én megteszem,mert nézni akarom az arcát,ahogy elélvez,mert az az igazi élvezet,ha erre élvezhetek el... :-P :P
Itt jegyezném meg,hogy ezt Veled szívesen átélném. :-P :P :-P
g24#713
előzmény
Válasz a(z) 712-es üzenetre:Na,ki ez a nagy ajándékosztó? :-D
vandalka27#712
Hm.. ...így teljesüljön minden vágyam :-P :  "Kérd, és megadatik!"  Úgy tűnik, mi mindketten ugyanazt a dolgot kívántuk.. és a nagy "ajándékosztó" felfigyelt erre... és most mosolyogva figyeli hogyan bontogatjuk az ajándékunk, hogyan kezdünk játékba vele, hogyan óvjuk és féltjük.
Ketten... egy ajándékot... Én erre vágytam mindig! :-D  :-P  :-*
g24#711
előzmény
Válasz a(z) 710-es üzenetre:Ámen! :-D :-D
vandalka27#710
Azt szeretném, Váljon valóra minden álmunk! Éppen úgy, ahogy elgondoltuk... ahogy ábrádoztunk róla, ahogy nem is mertük hinni!

Éppen úgy! :-O  :-D
g24#709
előzmény
Válasz a(z) 707-es üzenetre:Folytatom ám,csak kicsit pihenj :-D
finoman kezdem simogatni a hátad...a nyakad környékét maszírozom...ahogy élőre kell hajolnom,hogy elérjem a nyakad végig nekifeszül a popódnak a vágyad tárgya,amit én nyomatékosítás képp oda is tolok időnként keményen,hogy a siker gyümölcse végig a szemed elött  lebegjen,miközben élvezed,hogy kényeztetlek.. :-P
mikor látom,hogy legszívesebben hátranyúlnál,hogy megmarkold a farkam elkezdek haladni a gerinced mentén az ujjaimmal...a derekadhoz érve finoman megmarkollak két oldalról,és magamhoz húzlak,mint amikor tövig teszem be...Érzem a bugyidon,hogy nagyon nedves vagy,de még kínozlak kicsi,mert megint elkezdek a nyakad felé közeledni,de most csak az ujjhegyeimmel...az ujjaim úgy zongoráznak a hátadon,mintha az életed legizgatóbb zenéjét játszanák épp...:P,amikor a nyakadhoz épek,megint megérzed,hogy nagyon kívánlak,és felizgulva homorítasz,csak,hogy minél jobban érezhesd a farkincám...:)kicsit lenyúlok a bugyidhoz,és elhúzom oldalra..úgy,hogy érezzem az ujjammal,hogy nedves vagy...majd a füledhez hajolok,és miközben nyalom le róla a mennyei manna :-) puncid nedvét belenyögöm a füledbe,hogy: HA SZÉPEN KÉRED,AKKOR NAGYON MEGDUGLAK! :-) Majd a visszavonulás látszatát keltve végigkarmolom finoman a gerinced,és a bugyid pántjánál fogva a farkamhoz húzom a puncid,amit te nagyon is illedelmesen segédkezve hagysz is :-D :-P
Ekkor felnyögsz,hogy tegyem be azonnal :-P
Ettől annyira felizgulok,hogy széttépem a bugyid,és a gerinced végignyalom szenvedélyesen,amitől megint csak homorítasz és várod,hogy könnyedén becsússzon a meleg,nedves puncidba a farkam...:P :-P
Nagyjából ez jutott az eszembe reggel..... :-)
g24#708
előzmény
Válasz a(z) 707-es üzenetre:Amikor meghallom a fülbesúgás után,hogy csak felnyögsz válaszként a popód odanyomva a kemény farkamhoz,elkezdem puszilgatni a hátad a derekadig..közben maszírozom a vállad...amikor felülök megint,kis olajat csurgatok a hátadra mert a testemmel teljesen leszedtem rólad,ahogy csúsztam a puszik elött végig rajtad...ahogy megérzed a forró testeden a hűvösnek tűnő szobameleg olajat elkezdesz kéjesen homorítani...Abba sem hagynád szíved szerint,mert ahogy nyújtózol nekifeszül a kemény (átlagos) :-D farkincámnak a popód..
Próbálsz úgy helyezkedni,hogy a puncid is érezhesse,de nem lehet,mert akkor semmi izgi nem lenne benne... :-)
vandalka27#707
előzmény
Válasz a(z) 706-es üzenetre: opsz :-D Mi a túró van.. minden férfinak én vagyok a mozgatórúgója??
Vágyaidnak minden nő örülne. az biztos...  :-O  :-P
g24#706
Szia kis vandálka! :-P
Képzeld gondoltam ma Rád...:P
Nézegettem a képeid,és elméláztam,hogy mennyire vennéd jó néven,ha megmaszíroználak... :-)
Ezzel el is mondom a vágyam Veled kapcsolatban. :-) :-P
Elképzeltem,ahogy reggel fekszel mellettem az ágyban...Kitakarlak,és a hátadra csurgatok egy kis masszázsolajat....az enyhén hideg érzésre kinyitod a szemed,de nem mozdulsz,mert egy pillanat alatt tudatosul benned,hogy mi vár rád..:P
ekkor én a combodra ülök,ahogy hason fekszel,és elkezdem finoman szétkenni a hátadon az olajat...a derekadtól a nyakadig.Amikor a nyakadhoz érek kicsit összefogom a hajad,és meghúzom finoman ,hogy a füledbe tudjam súgni,hogy :Ma reggel arra akarok elélvezni,hogy látom az arcod,amikor elélvezel!!!
Folytassam? :-)
vandalka27#705
előzmény
Válasz a(z) 704-es üzenetre: hm..ja kérem szépen.. te nekem címezted s rólunk.. hm.. mmhh ja hát akkor azt majd a szokott helyen súgom :-P  :-P  :-*
valtozatosan#704
Nyelvem hegye épp csak érinti édes csiklód, de megállok.
Combjaid belső felét kezdem csókolni, lassan, forró leheletekkel, miközben kezem melleid simogatja, kissé erőteljesen, de semmiképp fájdalmat okozva. Mondod oldjam ki a bilincset mert hozzám akarsz érni, de nem teszem, inkább megfordulok és újra a csiklódra tapad a szám. Férfiasságom a szádhoz ér és Te alig várod, hogy elérd, szádba vehesd. -Te hogy bírod?-
vandalka27#703
előzmény
Válasz a(z) 702-es üzenetre: Miután megpuszilgattad a lábikóját a nő Mellé térdelsz az ágyon.. gyönyörködsz benne, ahogy megfeszíti a hátát s a melle gyönyörű ívben domborodik... egyik kezeddel simogatod és markolod a melleit.. a másik kezeddel pedig magadat simogatod... bár már ekkor úgy érzed .. egy pillanat elég lenne, hogy elélvezz...  az egész testát végigjárjod egyetlen kézzel... hol kézfejjel, hol tenyérrel érintve a nőt... látod ahogy a csípője ösztönös körzésbe kezd....  s te a csípőcsontojára helyezed a kezed és most  egyetlen ujjal odanyúlsz a a puncikájához.. s ahogy az ujjad végighúzod az ajkacskák között.. apró nedvességcsík jelenik meg a nyomában.. másodjára már két ujjal simítod végig.. harmadjára három ujjal s végül az egész tenyered odatapasztod.. szinte megmarkolod.. ő hívogatóan ringatja a csípőjét nézed a melleinek lágy mozdulatait s közben simogatod a kemény férfiasságod.. finoman szétfeszíted a lábait puncikája már csillog a nedvességtől... nyelved hegyével cirógatni kezded a ......... tovább is van (b)írod(még) :-D  :-P  :-*
valtozatosan#702
A jégkocka egyre kissebb, s lassan a melleid közé siklik, libabrős lesz és mellbimbóid úgy állnak mint kelő nasugárnál két isteni hegycsúcs. Számba veszem a jégdarabot és mellbimbód szopogatom, miközben az olvadt hideg víz a köldöködig csurog. Nem tehetek mást vonagló tested kényszerít, hogy nyelvem lassan, melleid közül a köldöködig csúsztassam. Kicsit megállok, érzem a hévtől már száraz a bőröd, elkezdem csókokkal bolondítani a pocakod, ágyékod, vigyázva ne hogy a puncihoz érjek. Tested, csípőd ütemesen mozog, hirtelen megállok, várok pár pillanatot és felhúzom a lábaid, majd talpad kezdem puszilni, be be kapva és szopogatva a nagy lábújjad......................... ( hogy fojtatnád?)
vandalka27#701
előzmény
Válasz a(z) 698-es üzenetre: juj de mázlista valaki.. akkor biztos szép lesz.. és ugye Péntek is van :-)
vandalka27#700
előzmény
Válasz a(z) 699-es üzenetre:hm.. és hmmm.. és mmmhhh :-D  :-P  :-* ŐŐŐőő szerencse, hogy nem akkor olvastam mikor beszéltünk. 
Miután megcsókoltad rád néz, felizgat az amit a szeméből olvasol, a látványa.. ott fekszik, kibilincselve, meztelen és arra vár hogy szeresd, urald a testét. Te az éjjeliszekrényen lévő tálkába nyúlsz s kiveszel egy jégkockát, az ajkát simítod, össze rezzen és halkan sóhajt.. teste megfeszülsz s kínálja a melleit.. puszild, nyald finoman.. harapdáld, te nevetsz és azt mondod:
 - még nem. :-P  :-P  :-D 
 Ahogy haladsz le a nyakán a jégkockával olvad a jég s a nyelveddel nyalogatod le róla.. khm..khm.. tovább is van írod(még) :-P  :-P  :-*
valtozatosan#699
!kep:http://www.eropolis.hu/imgs/USERGALL/3/USRf_3b3b833/428fac.jpg
Kezeid, mielőtt felébredsz gyengéden az ágyhoz bilincselném, kis rózsaszín bilincsel. Puszit adnék a füled mögé, majd egyre lejjebb a vállaidra. Nyiladozó szempilláid látva, ajkaid csókolnám pici rövid csókokkal, majd mikor rám nézel a szánk egybe olvadna...........( ha van kedved folytasd a gondolataidban)
allinaa#698
előzmény
Válasz a(z) 696-es üzenetre:idézet: mit is mondtál erről a súgásról?? ... ja igen, azt csetre értetted! :-D

csókkal kezdeni a napot, tényleg jó..... nekem ma is így kezdődött ;-)
bulizzunkma#697
előzmény
Válasz a(z) 696-es üzenetre:
Megyek Fehérvár felé...beugorjak?? :-D :-P
vandalka27#696
Hm.. "csak" egy csók és más semmi (ma reggel) a vágyam csak ennyi.. és a többit'majd' +súgom :-D  :-O
allinaa#695
előzmény
Válasz a(z) 694-es üzenetre: na.... vannak dolgok amiknek nehéz ellenállni :-D ..és ezzel nem vagyok egyedül ;-)
vandalka27#694
előzmény
Válasz a(z) 693-es üzenetre:Én is.. a palacsintára is:D:P
allinaa#693
palacsinta..... finom csokitól csöpögős palacsinta..... eeez most jól esne :-D ez annyira nem is vágy, hanem ezt most kívánnám..... 
de ha már csöpögős csoki.... lefektetném meztelenül.... a hasára csöpögtetném, majd a melleire is... majd a hagynám, hogy a combjain lefolyjon, hogy a szeméremajkakon végigcsorogjon... az ujjaim hegyévet is összecsokiznám és rajzolni kezdenék a bőrén... a nyakánál és a kezeit... közben nyalni kezdeném a melleiről, a hasáról.... majd a combjairól.... miközben lassan szétnyitnám a lábait.... és figyelném a reakciót, ahogy kicsiket megremeg mikor a bimbóját az ajkaim közé veszem, ahogy nyelvem hegyével mélyen belenyalok.... ahogy csípője önálló életre kel
.
.
... "megéheztem" .... a palacsintára is ;-)
g24#692
előzmény
Válasz a(z) 691-es üzenetre::D :-D Nem írtál,de amit az ember nagyon szeretne,az teljesül... :-P
Felvettelek... :-P Nem vagy fent,vagy csak féltékeny az msn,hogy nem mutat? :-D :-D
vandalka27#691
előzmény
Válasz a(z) 690-es üzenetre: írtam olyat.. hogy veled :-D  :-O  Nem  nem az max a te vágyad.. nem az enyém :-D
g24#690
előzmény
Válasz a(z) 689-es üzenetre:Jajj,te :-D :D Látom ugyanolyan kis hüle vagy ,mint én :-D
Majd mindjárt válaszolok az üzenetre,ha enged 2-nél többet :-D és elmondom,mit tegyél meg ma,és Te kérsz meg,hogy tantrázzunk. :-P :-)
vandalka27#689
előzmény
Válasz a(z) 688-es üzenetre: Tantrázni még nem tantráztam "még" de nem vagyok semmi jó elrontja.. myújtom amíg lehet... na nem a tésztát :-D

123456789101112131415
Beköltöznél Eropolisba?
Elfelejtetted a jelszavad?
Információ
A felhasználói élmény biztosításához Eropolis cookie-kat használ. Tudj meg többet.     Rendben, elfogadom.