Szegedi perverziók

itt vagy: Eropolis > Hetero negyed > Forum

Ha elfelejtetted a jelszavad...
Ha még nem vagy tag...

Témagazda:

chris


Szegedi perverziók
Sziasztok! Mindenkinek motoszkál az agyában néhány nem szokványos titkos erotikus vágy amit szeretne megvalósítani, átélni. Ezeket perverzióknak is nevhetjük... Ezt a fórumot azért nyitottam, hogy ezeket a vágyakat kiirhassuk magunkból, illetve a fórum révén társra leljünk, akivel ezek megélhetővé válnak. Várom a hozzászólásokat!


Hozzászólnál? Gyere és regisztrálj!
abcd4444#252013-03-08 20:17:08
sziasztok 55éves vagyok és úgy néz ki át kell értékelnem a szexualitásomról kialakúlt véleményemet amit magamnak sem merek bevallani.Szóval egyre gyakrabban gondolok arra hogy milyen érzés lehet egy faszt leszopni vagy hogy csaj helyett egy hapsi szopja le a faszomat.Közben meg szép családban élek.mit gondoltok mi8 ez ami most zajlik bennem.Már ott tartok hogy rákeresek a bi oldalakra egy kis infóért és megnézem a hírdetéseket isegyébként a te telefonszámod is el van mentve nálam már 2hónapja ,csak még nem jutottam odáíg.mivel elég nehéz ezt beválallni nekem.Úgy gondolom ha egyszer belemegyek akkor már egyre nehezebb lesz visszakozni.Főleg ha kiderűl ,hogy ez is van olyan nagyon jó mint a csajokkal szóval úgy dióhéjban ennyit szerettem volna, legyetek jók sziasztok
johannes#242012-12-15 13:34:01
A(z) #24 hozzászólást egy arra jogosult személy letiltotta.
retros#232012-12-08 17:07:29
érdekes téma, s fantáziát bizsergető lesz remélem :vigyor: 
nyaligator#222012-07-29 19:47:12
sziasztok, sajna nekem is ez a tapasutalatom....azért ha valakinek van kedve....írjon
tonyka#212012-01-28 13:39:25
Mármint titkos vágyakra gondolok,csak kérdés ki meddig jut el. Például aki csak kevés vagy lopott szabadidővel rendelkezik,neki sokkal nehezebb.
tonyka#202012-01-28 13:34:49
Ilyen mindenkinek van szerintem aki itt van :-D
nyalakodok#192012-01-04 07:02:50
A(z) #19 hozzászólást egy arra jogosult személy letiltotta.
chris#182011-12-22 11:08:16
!link:http://free-cute-boys.com/galleries/doggyboys/teen-boy-oral754/european-gay-twinks/07.php
chris#172011-12-22 11:04:44
!kep:http://free-cute-boys.com/galleries/doggyboys/teen-boy-oral754/european-gay-twinks/07.php 

Ez perverzió?
tibi-szeged#162011-12-22 09:26:22
Válasz a(z) 13-es üzenetre:ha megengeded ezt is kiírom jó ötlet
tibi-szeged#152011-12-22 09:25:09
keedves moonika próbál az ember valamilyen szinten tréfát űzni abbúlhogy harmincix évesen itt kell keresgélnie. Nem az a baj hogy valaki nem hiszi el a jó tulajdonságaimat {mert ha érti a tréfát akkor ő sem gondolja komolyan hogy én komolyan gondolom} és nem omlik azonnal a karjaimba{pedig jó lenne} de inkább egy kis vicc mint a farkamról egy fénykép. Az hogy valaki nős pasi egy dolog . elég sok férjes/párkapcsolatban élő hölgy hirdetését olvastam már el de mint annak hogyén itt vagyok nekik is megvan rá az okuk DE 
MÁR AZ ELSŐ NAPOKBAN "ELKELTEM VOLNA" egy kedves tündér  rel priviztünk telefonáltunk találkoztunk de nem jött be mint partner. a mai napig beszélünk levelezünk tehát nem bántam meg .türelmes is vagyok csak néha érthetetlen számomra hogy a hölgyek 99% a miért nem ír vissza főleg ha még email címet is adok hogy ne a napi 2 levelét fogyasszam ?
moonica#142011-12-22 07:23:43
Válasz a(z) 13-es üzenetre:jajjjistenem!!!!! :-D  :-D  :-D 
Így kora reggel... :-D  :-D  :-D
paross11#132011-12-21 21:42:36
Válasz a(z) 8-es üzenetre:Mounikám megmondom neked a zöszintét  :-D Csaje azt ugyé még sem irhatja valaki ,hogy büdös a szája vagy a lába pocakos olábú horkolos paplan alá fingos ,hazudozos garasos turos és ápolatlan borotválatlan szörös faszu stb......... :-D  :-D  :-D  :-D  :-D Van aki csupa jó tulajdonságokkal rendelkezik és egy kis ingyen puczira vágyik lehetöleg a közelből me' drága a busz! :-D  :-D
paross11#122011-12-21 21:04:05
Válasz a(z) 4-es üzenetre:Az ,hogy ki a kamu ki nem nagyon kétélű dolog bárkire rá lehet fogni!Nem irnak vissza akkor mi van majd lesz olyan is aki válaszol !Elszoktam nézni a szobákban a "térképészeket aki csak annyit irnak : Sopron Kecskermét stb az "igényesebbje" még hozzá teszi szopnék dugnékstb szerintetek ezek komolyan gondolják !Vagy felvesz kedvencnek és a csupasz faszán kivül nem látsz mást belőle! A csupa (35) jó tulajdonsággal rendelkező sorstársunk sem tudom ,hogy gondolja ? Pár levél után sorba fognak állni a hőlgyek asszonyok nála? Pedig lehet találni itt is szép számmal partnert vagy  csak ismeröst de gondolom ehhez türelem és kommunikácio kell! :-D
paross11#112011-12-21 20:53:37
Válasz a(z) 6-es üzenetre:Szia nem kekecségből irom de akár qrvához mész akár "tisztes uri  asszonyhoz" a sex pénzbe kerül!Hmm laza tali két k.v val két üditövel alsó hangon is 2000ft feltéve ha nem autómatából kéred és beéri ennyivel nem konyakot rendel! :-D Virágról vagy ilyesmiről már nem is beszélve?  :-D És semmi biztositékod nincs rá ,hogy ágyba buj6sz vele az nap! :-D
dugjminket#102011-12-21 19:58:13
A(z) #10 hozzászólást a hozzászóló vonta vissza.
dugjminket#92011-12-21 19:57:01
A(z) #9 hozzászólást egy arra jogosult személy letiltotta.
moonica#82011-12-21 19:38:43
Válasz a(z) 7-es üzenetre:
Persze hogy nem azon múlik, mi van a lapon, de azért ha valakinek 35 jó tulajdonsága van..hát lehet megijednek a hölgyek, hogy esetleg nem felelnének meg Mr Tökélynek  :-D ....avagy nagyon tudnák szeretni, de ezt meg titokban kell,cinkostársnak lenni, várni, hogy mikor  jó az időpont az úrnak..hát lássuk be, ez sem a nők többségének a vágya...de ne legyen igazam! :-)  :-) 
Igazad van a cseteléssel kapcsolatban, én szeretek beszélgetni ( a mai napig 246 emberrel priviztem ) ;-)
thomasz007#72011-12-21 18:09:13
Válasz a(z) 3-es üzenetre:
Sajnos nem a tulajdonságokon múlik a nem válaszolás.
Mert azért létezik az üzenet írás és chat, hogy többet megtudjunk a másikról. De ha már arra lusták, hogy kiderítsék, ki van az adatlap mögött, akkor bármit lehet írni az adatlapra, az sem segít.
thomasz007#62011-12-21 18:07:34
Válasz a(z) 2-es üzenetre:

Teljesen igazad van, hiába fogalmazol meg kedves levelet a másiknak, még annyi erőt sem vesz, hogy válaszoljon. Egyből törli, stb. És még ezután nekik áll feljebb, ha sablon szöveget kapnak.
Így tényleg nem lehet itt találni senkit, legalább válaszolnának a levelekre.

Másik hátrány, hogy sokkal több türelmi zónás csaj van fent és olyan szinte alig akad már aki nem pénzért csinálná. Rossz, hogy itt kurválkodnak ezek. :-(
De tőlem fillért sem kapnak, pénzért sex sosem éri meg.
chris#52011-12-21 16:03:13
A(z) #5 hozzászólást a hozzászóló vonta vissza.
chris#42011-12-21 09:08:30
Tapasztalatom szerint nagyon sok "kamu" ember van fenn, akik mindent megígérnek, de aztán nem írnak, nem jönnek, stb. Aki nem ad semmiféle elérhetőséget, az szinte 100 %, hogy nem gondolja komolyan.

Bevezették itt a bizalomindex nevű valamit. A szándék jó, de elég sok vitatható dolog van benne. Például nem lépek be három napig és máris büntet. Örömpolgárságért pontot ad. Ez a pénzről szól és nem az illető emberről... Véleményem szerint finomítani kellene ezeket a dolgokat.
moonica#32011-12-21 08:13:36
Válasz a(z) 2-es üzenetre: :-) :)  :-)  :-)  Lehet, hogy pár tulajdonsággal csökkenteni kéne az adatlapodon önmagad jellemzését? ;-) 
Mert biztosan igaz, de így picikét lehet hihetetlen a hölgyeknek akiknek írsz?! 
Ennyi jó tulajdonság, és még sem "keltél még el"??  ;-) 
 ;-) 

És még egy hónapja sem vagy itt..szóval türelem. :-)  :-)  :-)
tibi-szeged#22011-12-20 19:20:29
nekem már az is kimerítené a perverzió fogalmát ha találnék valami kedves csinos harmincas jó csajt  Szegeden Itt elég reménytelennek néz ki. Ha írsz nem válaszol stb Ha privire hívod tolakodásnak veszi vagy be sem lép. 8-10 kdves levél elküldése után EGY hölgy tisztelt meg a válaszával . Akkor hogy is van ez?
chris#12011-12-20 12:54:25
A(z) #1 hozzászólást a hozzászóló vonta vissza.

[1-25]



Ajánlott szobák
#bdsm_szoba3830BDSM - extrém szexualitás

#bepo2000100Különösen perverz
Ajánlott szobák
#biszex_szoba111101Biszexuális vagy, be kell lépned!
Ajánlott szobák
#maszti_szoba1220Eropolis hivatalos maszti szobája

#centrum_szoba710Belvárosi szexmentes csevegő

#szeretot-100Többes kalandok kamionban
Ajánlott szobák
#homo_szoba6980Meleg férfiak egymás között

#zso06100wc-d lennék Dunántúli bi/meleg pervi ffiak
Ajánlott szobák
#hetero_szoba5360Heteroszexuális vadászterület, meleg és biszex mentes övezet.
Ajánlott szobák
#leszbi_szoba200Csak csajok, leszbikus kapcsolatok
Ajánlott szobák
#profi_csajok610Türelmi zónás csajok várnak

#profi_pasik300Türelmi zónás pasik várnak
Ajánlott szobák
#transz_szoba3260Transzszexuális csevegő








A felhasználói élmény biztosításához Eropolis cookie-kat használ. Tudj meg többet.     Rendben, elfogadom.