Szoptak már úgy hogy lezsibbadtál?
oszd meg az élményeid!
A témához nem szólhatsz hozzá

Hozzászóláshoz előbb be kell lépned. Ha nem vagy még tag, előbb költözz be!

Hozzászólások

1
fiboo#16
*Sziasztok!*
*Témaváltozás volt, mostantól az új témára reagáljatok!*
Minden élményeteket leírhatjátok  :-P 
pussssssssssssssssz
negroka#15
előzmény
Válasz a(z) 13-es üzenetre:Értem, hogy Te mire akarsz rávilágítani, de nem hiszem, hogy azért mert valaki meleg még ne lehessen rá azt a jelzőt használni, hogy / normális /. Lehet, hogy nem értünk ebben egyett, de én így gondolom.. :))
bajnok98#14
hi
aktivnegyvenes#13
előzmény
Válasz a(z) 12-es üzenetre: Melyek a normalitás kritériumai?
negroka#12
előzmény
Válasz a(z) 9-es üzenetre:aktívnegyvene! mért kellene szerinted deffiniálni azt, hogy normális?
Neked nem jelent semmi?
Egyébként ha megosztanád velünk, hogy miért tartod nevetségesnek /normális / szó használatát egy melegtől, leköteleznél...
fiboo#11
Szeretném ha leírnátok hogy milyen pasit tartotok normálisnak. Kinek mi a véleménye erről?
negroka#10
Sziasztok!
fiboo, Te  tényleg szerencsésnek mondhatod magad, hogy megtaláltad a számodra "garantáltan normális pasit".
Azért engem érdekelne, hogy kinek milyen fogalma van a normális pasirol. Nem a hétköznapi jelzőkre gondoltam, kicsit mélyebben belegondolván...  :):)
aktivnegyvenes#9
Definiálni kéne elöbb azt hogy mi a normális! Utána meg arról kéne beszélni hogy milyen nevetséges szóhasználat ez egy melegtől! Meg hogy diszkriminatív!
fiboo#8
Én bizony szerencsés vagyok! Én megtaláltam akit kerestem! Garantáltan normális pasi!!! :-)
kiki69#7
Normális pasi létezik, csak meg kell találni!
És, ha szerencséd van, akkor meg lehet örülni!
Ugye fiboo-kám?
Sok pusza neked mindig! ;)))))
A(z) #6 hozzászólást a hozzászóló vonta vissza.
szexblogger#5
Normális pasi? Mit értesz, értetek normális alatt? :-)
A(z) #4 hozzászólást a hozzászóló vonta vissza.
A(z) #3 hozzászólást a hozzászóló vonta vissza.
futo#2
Valami miatt nem megy achet!
A(z) #1 hozzászólást a hozzászóló vonta vissza.

1
Beköltöznél Eropolisba?
Elfelejtetted a jelszavad?
Információ
A felhasználói élmény biztosításához Eropolis cookie-kat használ. Tudj meg többet.     Rendben, elfogadom.